FOCUS RF+

MODELOWANIE TWARZY I CIAŁA - KULTOWY ZABIEG OD 2009r. !!!


Focus RF+ to bezpieczne i efektywne urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie fal radiowych na skórę właściwą i tkankę podskórną. Doskonale sprawdza się w zabiegach bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz modelowania sylwetki. Pierwsze efekty widoczne są już w połowie zabiegu.

Zabiegi Focus RF+ są przyjemne i wygodne w wykonaniu, a dla Klienta całkowicie bezpieczne ibezbolesne. Bardzo ważne jest również zastosowanie głowicy chłodzącej (-5, -10°C) która pozwala na pracę w wyższych temperaturach nie powodując poparzenia.

 

 


JAK TO DZIAŁA?

 

LIFTING

Focus RF + powoduje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych co daje natychmiastową odpowiedź czyli ich skrócenie, w czym ważną rolę odgrywa chłodzenie głowicy. Odpowiedni ruch głowicy podnosi spiralki włókien kolagenowych ku górze. Dzięki temu mamy natychmiastowy efekt podniesienia i zagęszczenia skóry.

MODELOWANIE

Focus RF+ dostarczając ciepło do wybranej partii skóry , podgrzewa tłuszcz w komórce tłuszczowej doprowadzając do jego rozkładu i możliwości przedostania się przez błonę na zewnątrz. Następnie w procesach metabolicznych jest wydalany z organizmu. RF opróżnia i zmniejsza komórki tłuszczowe. Działa również cały czas w skórze właściwej gdzie stymuluje odbudowę kolagenu.
Po zabiegu niemal natychmiast jest widoczny mniejszy obwód ciała i zmniejszenie nierówności.